Od chvíle, kedy vznikla značka Monde d´Alexandra sa snažíme neustále napredovať. Kruh našich verných zákazníčok sa už dávno rozrástol. To je dôvod prečo aj my neustále meníme svoj prístup, inovujeme dizajny a oslovujeme širšie spektrum predajcov. Aby sme k Vám boli bližšie. Aby ste mali Vy bližšie k našim šperkom. Aby si vybrala každá.

Miestom, kde nájdete najviac našich šperkov je náš nový showroom na Orieškovej 7. Je to miesto, kde Vás vždy rady privítame, kde máte možnosť vidieť Vaše obľúbené šperky naživo. Zároveň Vám rady poradíme s výberom.

A čo je najdôležitejšie, konečne máme pod jednou strechou aj náš ateliér, kde vznikajú všetky naše nápady, ktoré realizujeme do tej podoby, ktorá sa dostáva k Vám. Okrem jednotlivých kolekcií tu nájdete aj solitéry, prípadne limitované kolekcie, ktoré kvôli limitovaným množstvám nedávame na e-shop, ani našim predajcom.

Ak však nenájdete niečo, čo zodpovedá Vašej predstave, vieme Vám navrhnúť a vytvoriť v rámci našich možností originálny šperk. Či už ide o úplne nový dizajn, alebo výrobu šperku v iných farbách, prípadne s obmenou niektorých materiálov… Ak práve nie ste fanúšikom šperkov v zlatej farbe, rady Vám ich ich vyrobíme v striebornom prevedení a pod.

Možnosť výroby šperku podľa Vašich preferencií.

Väčšinu našej tvorby tvoria šperky, ktoré sú určené na bežné nosenie, ale vďaka našej úzkej spolupráci so svadobnými salónmi sme vymysleli a vyrobili aj pár špeciálnych kúskov práve pre nevesty. Šperky sú jemné aj výraznejšie. Klasické aj extravagantnejšie. Také, aby si každá našla ten kúsok, ktorý zodpovedá jej predstave a cíti sa v ňom výnimočná.

Veríme, že z našej širokej ponuky si vyberie každý a keby Vám predsa len niečo chýbalo, obráťte sa na nás a my Vám rady pomôžeme :-).

Hello world.

This is a sample box, with some sample content in it.