Hovorí sa, máj, lásky čas. No nám sa v znamení lásky nesie február. Práve 14. február je dňom všetkých zamilovaných. Dňom, kedy si možno viac ako obvykle vyznávame lásku, obdarujeme tých, ktorých máme radi, sme k sebe láskaví, pozorní. Samozrejme, zdieľame názor, že tieto prejavy lásky a náklonnosti by sme si mali prejavovať každý deň, ale zároveň práve sviatok sv. Valentína môže byť skvelou príležitosťou si to pripomenúť.

IMG_0025

Kolekcia Chic lady.

eshop2 43010-Edit

Náušnice z kolekcie Stone over Gold.

set perlových šperkov

Set Šanghaj z kolekcie City woman.

Aj keď je história tohto sviatku pretkaná rôznymi legendami, azda najviac známa je tá, ktorá je spojená s rímskym kňazom Valentínom. Ten aj napriek prísnemu zákazu cisára Claudia II sobášil snúbencov, za čo bol práve 14.februára roku 296 popravený. Ešte pred svojou smrťou stihol napísať ľúbostný list dcére vojenského dozorcu a tu niekde sa začala tradícia valentínskych pozdravov. Tie si zamilovaní medzi sebou posielajú dodnes. A neostávame len pri klasických „valentínkach“. Muži svoje polovičky pozývajú na romantické večere. Ženy sa naopak možno snažia svojho partnera prekvapiť vlastnoručne pripraveným jedlom, či dezertom. Niektorí prekvapia kvetmi, iní obľúbeným parfumom, alebo šperkom.

Šperky vytvorené pre Veronika Kostková Wedding Atelier.

Šperk z našej dielne vám môže poslúžiť ako veľmi vzácna “valentínka”. Môže byť symbolom lásky a puta, ktoré medzi sebou dvaja ľudia majú. Šperk je dar, ktorý Vám vydrží pri správnej starostlivosti roky. Pripomenie Vám chvíľu, počas ktorej ste boli obdarovaný, prenesie Vás v čase, prebudí emócie.

IMG_0410

Kolekcia Loved by you s magickým pyritom.

on_B

Túžite po rovnakom šperku? Náramky z kolekcie On a Ona.

Náramok z mušlí

Romantický náramok z kolekcie Shell.

Aby ste vybrali ten správny šperk, a trafili sa do vkusu obdarovanej osoby, urobte si malý „prieskum“. Všímajte si, čo najčastejšie nosí, prípadne, aké poklady ukrýva jej šperkovnica…
– farba kovu šperkov – zlatá, strieborná alebo farba ružového zlata
– jednoduchšie, alebo prepracovanejšie šperky
– šperky s kameňmi, alebo hladké, kovové šperky – minimalistické
– jemné, alebo výrazné šperky
– preferuje dáma celé sety, alebo siaha prevažne po jednotlivých kúskoch (náhrdelník, náušnice, alebo náramok, prípadne prsteň)

MDA 3 59356-Edit

Visiace náušnice z kolekcie Loved by you v zlatom prevedení.

MDA 2 59118-Edit

Jemné náušnice z kolekcie Loved by you v striebornej verzii.

Untitled Session43435-Edit

Výrazný náhrdelník z bielych perál.

Untitled Session43241-Edit

Minimalistický náhrdelník z kolekcie Stone over gold.

Držíme Vám palce pri správnom výbere darčekov a nech sa ľúbite a ste ľúbení každý deň!

show

Hello world.

This is a sample box, with some sample content in it.