Blížia sa najkrajšie sviatky roka a každý z nás chce svojich najbližších obdarovať niečím originálnym, niečím, čo poteší a bude robiť radosť… Vieme si predstaviť, že nie vždy sa v širokej ponuke nápadov na darčeky viete úplne jednoducho zorientovať, preto sme sa rozhodli trošku Vám pomôcť a dať Vám návod, ako na to a úplne sa nezblázniť :-).

Náušnice z kolekcie Chic lady

Náušnice z kolekcie Chic lady.

Náramok a náušnice - ruženin a akvamarín

Náramok ruženínový s akvamarínom. 

Náhrdelník z mušle a swarovski kryštál

Set šperkov z mušlí a swarovski kryštálu

Každá z nás je iná. Sú ženy, ktoré majú rady výrazné, zaujímavé šperky. Iné sa lepšie cítia v niečom decentnom, jemnom, skôr nenápadnom… Niektoré z nás majú rady celé sety, aby všetko spolu ladilo. Iným stačia samostatné náušnice, náramok, alebo len náhrdelník.

Keď sa rozhodnete obdarovať ženu šperkom od nás, skúste odpozorovať, čo nosí najčastejšie, akú farbu kovu preferuje (zlatá, strieborná, ružové zlato) a potom už len vybrať to, čo by jej najviac sadlo…

Tu je pár tipov od nás…

Mestský typ

Žena, ktorú mesto nepohltí. Nestratí sa v ňom. Stále je s ním spätá, no zostáva sama sebou. Užíva si jeho ruch, jeho možnosti. Je to žena, ktorá možno vyzerá, že má na sebe čo práve „skriňa dala“, ale opak je pravdou. Všetko má detailne premyslené a doplnky v jej outfite hrajú prím. Či už je to šál, šatka, šiltovka, klobúk alebo práve šperky. Nebojí sa kombinovať zdanlivo nekombinovateľné. Kľudne si dá na seba niekoľko náhrdelníkov, „navrství náramky“, prípadne staví na výrazné náušnice.

Kolekcia Benátky

Náhrdelník z kolekcie City Woman – Benátky

Kolekcia Chic lady

Náhrdelník Chic lady s riečnou perlou.

Untitled Session34487nahrdelnik

Náhrdelník z limitovanej edície z amazonitu.

Športový typ

Stále v pohybe. Využije každú príležitosť. Nemá čas strácať čas. A tomu prispôsobuje všetko. Je to žena, preto doplnky pre ňu nie sú cudzím pojmom. Avšak ich výberu nevenuje veľkú pozornosť. Stavia na pohodlie. Keď si šperk obľúbi, je schopná ho mať na sebe neustále. Nevymieňať, nekombinovať. Pre tento typ ženy vyberáme zásadne niečo, sa hodí ku všetkému. Niečo, čo nie je príliš nápadné, ale pozor! Musí to mať šmrnc :-).

turmalin, perla,zafir

Kolekcia NARODENINY. 

okulky_hnede_B

Bambusové okuliare.

shop_2018-2

Náušnice Tiger Eye.

118702_AB

Náramky z rôznych kameňov.

Elegantný typ

Je to dáma. Nekompromisná. Všetko so všetkým musí tvoriť dokonalý look. Nič nie je náhoda a prihliada v prvom rade na kvalitu materiálov. Stavte na nadčasové kúsky a na nikdy nestarnúce perly. To je to, čo v šperkovnici potrebuje každá dáma.

 

Náhrdelník New York

Biznis typ

V súkromí je možno odvážna. V pracovnom prostredí ju mnohokrát zväzuje dress code. Preto radšej siahne po doplnkoch, ktoré nie sú vyzývavé, nápadné. Skôr sú to doplnky, ktoré sú pomyselnou bodkou jej dokonalého zjavu.

Náušnicový typ

Áno, mohlo by sa zdať, že tento typ je tu nejakou zvláštnou náhodou alebo nedopatrením, ale nie. V našom pomyselnom rebríčku typológii má svoje čestné miesto. Všetky sme náušnicové typy… Ok, 95% žien, aby sme teda úplne nepreháňali. Máme náušnice všetkých tvarov, veľkostí, farieb. Náušnice si rozdeľujeme podľa príležitosti, nálady a dokonca podľa ročného obdobia. Áno, áno, znie to zvláštne, ale je to tak. Držíme sa hesla, že náušníc nikdy nie je dosť. Nie je nič na svete, čo by ma prinútilo vrátiť sa domov, ak niečo zabudnem. Ale náušnice? … aj za cenu meškania… Bez nich sa jednoducho nedá fungovať.

Preto náušnice sú tým doplnkom, ktorým nikdy nič nepokazíte. Ak si nie ste istý, stavte na klasiku v podobe perál. Ak ženu dobre poznáte, nebojte sa aj odvážnejších kúskov. Jediné na čo si treba dávať pozor je už spomínaná farba kovu, ktorú dotyčná preferuje.

Verím, že sme Vám Vaše hľadanie aspoň trošku uľahčili. Tu je ešte na záver pár tipov od žien, ktoré naše šperky nosia 🙂

Janatini je dlhoročnou nositeľkou šperkov Monde d´Alexandra. Šperky rada vrství a kombinuje, preto jej tohtoročný tip je jednoznačne náhrdelník z kolekcie White & Gold.

Maťka – Smartbeauty je jednoznačne náušnicový typ. Preferuje výraznejšie kúsky a my sa snažíme vyrobiť jej vždy niečo špeciálne.

Linda – Lapkin má každý svoj outfit premyslený a jeho neodmysliteľnou súčasťou sú aj šperky. Jej favoritom je kolekcia NARODENINY a náhrdelník MÁJ – smaragd.

Náramok smaragd
show

Hello world.

This is a sample box, with some sample content in it.