Šperky, alebo doplnky ako také, dokážu naše outfity krásne doplniť, ozvláštniť, dodať im ten správny “final touch”. Perlový náhrdelník dodá punc elegancie nielen spoločenským šatám, ale aj z „obyčajnejkošele razom vytvorí výnimočný kus oblečenia. Správne zvolené náušnice dokážu rozžiariť celú tvár….

Untitled Session5646-londyn

Náhrdelník z kolekcie City woman – Londýn.

IMG_0005-2ret-2

Set z kolekcie Chick lady

Perlový náhrdelník z limitovanej kolekcie.

Perlový náhrdelník z bielych a sivých riečnych perál.

Veľakrát dámy váhajú nad tým, aký šperk zvoliť, aby bol nadčasový, dal sa jednoducho a variabilne kombinovať a zároveň, aby sa v ňom cítili príjemne a žensky.

Sú ženy, ktoré šperky milujú. Ich šperkovnice sú plné. Majú “kúsky” na každú príležitosť, ku každým šatám, vedia presne, čo s čím kombinovať. Ak však vo svete šperkov tápate, no predsa by ste mala rada pár základných kúskov, máme pre vás malý návod.

Farba kovov

My razíme teóriu, že nie je nutné upínať sa na farbu kovov a je úplne v poriadku kombinovať zlatú so striebornou, či s farbou ružového zlata. Napriek tomu rozumieme aj dámam, ktoré preferujú, aby všetko so všetkým ladilo, aby boli šperky buď v striebornej, alebo zlatej verzii. Ak ste práve tento typ, a máte chuť doplniť si zásoby, dbajte v prvom rade na to, aby ste mali vždy aspoň pár kusov šperkov s rovnakým kovom. Vytvorte si sety, ktoré sa budú k sebe hodiť. Či už zvolíte náušnice a náhrdelník, alebo náušnice a náramok, prípadne všetko naraz, skúste vybrať modely, kde bude v súlade farebnosť a dizajn.

Set z kolekcie Loved by you v striebornej farbe.

Set z kolekcie Loved by you v zlatej farbe.

Neutrálne farby

Stavte na neutrálne farby šperkov. Hlavne v prípade, ak nieste práve zručná v ich kombinácii. Ak máte rada farebné oblečenie, doplnky voľte v neutrálnych odtieňoch. Naopak, ak vo vašom šatníku dominujú jednofarebné kúsky, a najčastejšie sa v ňom vyskytuje čierna, sivá, béžová, potom sa nebojte doplniť si šperkovnicu o výraznejšie a kľudne aj farebné doplnky. Kontrasty vášmu oblečeniu oveľa viac pristanú. V prípade, že budete mať tyrkysové sako, náhrdelník v rovnakej farbe by zanikol. Naopak, zlaté šperky ho zvýraznia a navzájom sa skvele doplnia.

Kvalita materiálov

Ak ste typ, ktorý potrebuje mať plnú šperkovnicu a ku každému outfitu iný doplnok, pravdepodobne sa u vás objaví aj bižutéria. Ak však chcete vlastniť len pár šperkov, ktoré sa budú hodiť ku všetkému, stavte na kvalitu. Siahajte po doplnkoch z drahších kovov, ako sú zlato, striebro, alebo po chirurgickej oceli, ktorá pri správnej starostlivosti vydrží roky. Perly a prírodné kamene – minerály nestrácajú na svojej kvalite a hodnote ani po rokoch nosenia. Udržateľnosť materiálov zohráva v našej filozofii veľkú úlohu.

Nádherný set z kolekcie Blue whale z riečnych perál a sokolieho oka v nádhernej, tmavo modrej farbe.

Must have

Ak by sme vám mali teraz doplniť šperkovnicu o pár šperkov, o ktorých sme presvedčené, že ich na 100% využijete a budete ich môcť kombinovať s čímkoľvek z vášho šatníka, šli by sme touto cestou:

Perlový náhrdelník – ženské, nikdy nestarnúce, nadčasové. Presne také sú perly. Perlový náhrdelník je must have každej dámy. Do divadla, do práce, ba dokonca aj na rôzne udalosti, kedy preferujete byť oblečená síce ležérne, ale stále žensky a s nádychom elegancie.

Perlové náušnice – je na vás, či sa rozhodnete pre jemné napichovačky, alebo visiace náušnice z perál. Perly vás skrátka neomrzia, hodia sa ku všetkému a nieje príležitosť, kedy by neboli vhodným doplnkom. Práve naopak. Ak sa vám už aj nič iné hodiť nebude, týmito náušnicami nikdy nič nepokazíte.

Perlový náramok – ideálne, ak bude v rovnakom, alebo podobnom dizajne, ako náhrdelník. Budete tak mať k dispozícii nadčasový set, ktorý bude vašim luxusným doplnkom na všetky príležitosti. Navyše perlové náramky na opálených v rukách vyzerajú úžasne. Výhodou tiež je, že ani pot a iné vplyvy na nich nezanechajú stopy v podobe zmeny farby, či znehodnotenia.

Náhrdelník a náramok New York

Set New York z kolekcie City woman z riečnych perál.

Set Šanghaj z kolekcie City woman z riečnych perál.

Jemný náhrdelník – záleží na vašej preferencii, či zvolíte zlatú, alebo striebornú farbu. Jemnejší náhrdelník si obľúbite najmä na bežné nosenie, kedy sa vám bude žiadať, aby ste si ozvláštnili jednoduchú blúzku, tričko či šaty.

IMG_0111 copy-2

Jemný náhrdelník z kolekcie Chick lady.

Untitled Session33996crop

Náhrdelník z kolekcie Narodeniny.

Jemné náušnice – tie, ktoré aj keď nosíte každý deň, tak nimi nič nepokazíte. Strieborné, zlaté, bielo zlaté, sivé. S kameňom, či bez neho.

Visiace náušnice- najmä špeciálne príležitosti a udalosti si občas doslova pýtajú výraznejší kus doplnku. Ideálnym v tomto prípade sú náušnice. Aby sa dali ľahko kombinovať, vyberajte tiež univerzálne farby. Len tak máte istotu, že sa vám budú hodiť k rôznym šatám a vy ich využijete na nie jednú plesovú sezónu.

Náušnice s mušľou

Bielo zlaté náušnice z chirurgickej ocele s mušľou.

IMG_0313crop

Náušnice Chic lady s kryštálom a výrazným komponentom.

Farebný šperk – ten, ktorý keď si dáte, zažiarite. Kúpte si aspoň jeden výrazný, alebo farebný náhrdelník, alebo náušnice. Keď sa v ňom zbadáte a zistíte, ako sviežo vyzeráte nielen vy, ale aj tá biela blúzka je zrazu chick, tak nám dáte za pravdu.

Untitled Session34494celok

Náramok a náušnice vo výraznej tyrkysovej farbe.

Untitled Session34487nahrdelnik

Tyrkysovo zelený amazonit v náhrdelníku a náušniciach.

Neviete si s výberom poradiť? Príďte do nášho showroomu. Rady vám ukážeme, ako šperky kombinovať, čo sa vám hodí a naopak, čomu by ste sa radšej mali vyhnúť. Neváhajte si doniesť aj oblečenie, ku ktorému budeme šperky vyberať, aby ste sa na vlastné oči presvedčili, čo vám svedčí a čo sa k čomu hodí.

show

Hello world.

This is a sample box, with some sample content in it.