Už od nepamäti sa prírodným kameňom pripisujú rôzne vlastnosti. Ľudia ich vyhľadávajú pre ich ochranné, či liečivé schopnosti

Prírodné materiály boli a vždy budú hrať v našich kolekciách prím, keďže v nás evokujú prepojenie s prírodou, ktorú máme veľmi rady. Kamene a polodrahokamy nám natoľko učarovali, že ich chceme nosiť stále so sebou a preto vymýšľame nové dizajny, do ktorých ich môžeme citlivo zakomponovať. Tak, aby sme nechali vyniknúť samotný kameň, ale zároveň musí šperk mať náš rukopis.

Často sa u našich zákazníčok stretávame s prosbou o radu, že hľadajú pre seba, alebo svojich blízkych kamene, ktoré im do života prinesú pohodu, šťastie, zdravie, lásku, vášeň, alebo im pomôžu prekonať nejakú životnú situáciu. A práve to bol impulz k vytvoreniu kolekcie NARODENINY. Samozrejme, že Vaša šperkovnica môže obsahovať šperky s kameňmi na každú príležitosť, ale kameň podľa mesiaca narodenia je to, čo môžete mať pri sebe stále a pomôže Vám žiť v súlade s prírodou a so sebou samým.
Hovorí sa však, že energia kameňa si Vás pritiahne sama…takže ak sa Vám páči iný kameň, než ten, ktorý prináleží Vášmu mesiacu narodenia, tak smelo do toho – možno práve jeho silu a energiu práve potrebujete a ani o tom neviete :-).

A ešte niečo! Ak sa Vám počas roka v niektorom z mesiacov prihodilo niečo, čo má pre Vás istú symboliku, alebo význam, tak práve tento náramok môže byť pre Vás tým správnym pripomenutím tejto udalosti! Ja sama budem okrem akvamarínu nosiť aj modrý topáz :-)…

Hello world.

This is a sample box, with some sample content in it.