Termo fľaša – ružová 450ml

21,00 

Vždy štýlovo! …a ekologicky. Táto fľaša bola zhotovená z nehrdzavejúcej ocele a  vďaka 450 ml objemu môžete mať po ruke svoj nápoj v rovnakej teplote až po dobu 12 hodín. Vychutnajte si tak kávu, čaj, ale aj chladený nápoj tak, ako ho máte radi! Navyše v tejto trendovej ružovej farbe bude aj skvelým doplnkom :-), čo poviete?

Rozmery:
Priemer hrdla: 3,4cm
Výška: 27cm
Objem: 450ml

„Nič nečiní človeka ľudskejším ako láska k zvieratám.“

 

Henry Fielding 30 anglický románopisec a dramatik 1707 – 1754

 

Naše správanie a neúcta k svetu okolo nás spôsobili, že za posledných 20 rokov sa na pokraji vyhynutia nachádza takmer 20000 druhov zvierat.

 

Ak sa jednotlivý druh zaradí do kategórie „kriticky ohrozený“, znamená to posledné štádium pred vyhynutím vo voľnej prírode. Takýchto zvierat je v prírode veľa. Aj preto sme sa rozhodli poukázať na túto problematiku tým, že sme ju preniesli do sveta módy prostredníctvom Noemovej archy.  Noemova archa je odjakživa symbolom záchrany zvierat. Jej vyobrazením na eco – fashion doplnkoch chceme ľuďom pripomínať, že by mali zo zvieratami žiť v rovnováhe, pretože každá živá bytosť zastáva v našom ekosystéme dôležitú úlohu.  Zároveň by sme chceli motivovať k pár malým, ale zato dôležitým krokom, dodržiavaním ktorých môže každý z nás výrazne zmeniť a ovplyvniť vývoj života na Zemi.

 

Výťažok z kúpy týchto produktov sme sa rozhodli venovať na projekt PlanetLover, ktorý cielene informuje, edukuje a vysvetľuje, akými jednoduchými každodennými krokmi môže každý z nás pomôcť k ochrane našej planéty a teda zároveň spomalí vyhynutie mnohých druhov zvierat.

www.planet-lover.com

Dostupnosť: Out Of Stock

KÓD PRODUKTU: 101915-1-1 ,