Púzdro – ARA

29,00 

Kúpou tohto produktu venujete 20% z predajnej ceny na podporu environmentálneho projektu PlanetLover.
„Nič nečiní človeka ľudskejším ako láska k zvieratám.“
Henry Fielding 30 anglický románopisec a dramatik 1707 – 1754

 

Originálna taštička s motívom ohrozených druhov zvierat je vyrobená z eko-kože. V tejto kolekcii nájdete aj ďalšie krásne doplnky s týmto motívom.
Taštička je vyrobená z eko kože. Zatvára sa zipsom a vovnútri sa nachádza niekoľko priečinkov na karty/vizitky a tiež ešte jedna časť na zips. Súčasťou je aj krátky popruh na zápästie. Je v žiarivých tyrkysových odtieňoch a v jeho rohu je podobizeň práve Ary modrokrkej.

 

Rozmery:
Dĺžka: cca 21cm
Šírka: cca 11cm

 

Naše správanie a neúcta k svetu okolo nás spôsobili, že za posledných 20 rokov sa na pokraji vyhynutia nachádza takmer 20000 druhov zvierat. Ak sa jednotlivý druh zaradí do kategórie „kriticky ohrozený“, znamená to posledné štádium pred vyhynutím vo voľnej prírode. Jedným z týchto zvierat je Ara modrokrká, ktorej sa vo voľnej prírode vyskytuje cca 80 kusov jedincov a to v severnej časti Bolívie a v Južnej Amerike. Pre vypaľovanie lesov predovšetkým kvôli palmovému oleju prichádza tento krásny vták o svoje prirodzené prostredie, nemá možnosť hniezdenia, dochádza k veľmi rýchlemu úbytku jedincov vo voľnej prírode. Práve preto sme sa rozhodli preniesť toto krásne zviera do sveta módy, ktorá je nám veľmi blízka rovnako, ako ochrana zvierat. Vytvorili sme niekoľko produktov s podobizňou Ary modrokrkej, ktoré sú vyrobené s úctou k prírode a nijako prírode neuškodia.
 

Podporte kúpou originálnych doplnkov od Monde D´Alexandra ochranu ohrozených druhov zvierat a života na Zemi.
20% z celkového predaja  z tejto kolekcie pôjde na podporu enviromentálneho edukatívneho projektu PlanetLover. Viac info na www.planet-lover.com.

View Detail
KÓD PRODUKTU: 101315 ,