Papierové slamky s motívom bambusu – 20 kusov

3,85 

To, že príroda a zvieratá sú nám blízke, je už o nás známe. A áno, chcem byť kvapkou v mori a prispieť maličkosťami k záchrane našej planéty. V našom každodennom živote sa snažíme eliminovať produkciu odpadu, nepoužívať jednorázové plasty a pod. Niektoré veci si však z času na čas chceme dopriať aj my a tak naše obľúbené nápoje si sem tam vypijeme aj so slamkou – PAPIEROVOU. A veľmi sa tešíme, lebo v studenom nápoji vydrží až 2 hodiny…tak dlho nám väčšinou nevydrží ani nápoj samotný. Je šetrná k životnému prostrediu a okrem toho má takýto krásny motív.

Každá krabička obsahuje 20kusov papierových slamiek.

Prosím uveďte nám do poznámky, či máte/nemáte záujem mať na krabičke nálepku s Noemovou archou.

 

„Nič nečiní človeka ľudskejším ako láska k zvieratám.“

 

Henry Fielding 30 anglický románopisec a dramatik 1707 – 1754

 

Naše správanie a neúcta k svetu okolo nás spôsobili, že za posledných 20 rokov sa na pokraji vyhynutia nachádza takmer 20000 druhov zvierat.

 

Ak sa jednotlivý druh zaradí do kategórie „kriticky ohrozený“, znamená to posledné štádium pred vyhynutím vo voľnej prírode. Takýchto zvierat je v prírode veľa. Aj preto sme sa rozhodli poukázať na túto problematiku tým, že sme ju preniesli do sveta módy prostredníctvom Noemovej archy.  Noemova archa je odjakživa symbolom záchrany zvierat. Jej vyobrazením na eco – fashion doplnkoch chceme ľuďom pripomínať, že by mali zo zvieratami žiť v rovnováhe, pretože každá živá bytosť zastáva v našom ekosystéme dôležitú úlohu.  Zároveň by sme chceli motivovať k pár malým, ale zato dôležitým krokom, dodržiavaním ktorých môže každý z nás výrazne zmeniť a ovplyvniť vývoj života na Zemi.

 

Výťažok z kúpy týchto produktov sme sa rozhodli venovať na projekt PlanetLover, ktorý cielene informuje, edukuje a vysvetľuje, akými jednoduchými každodennými krokmi môže každý z nás pomôcť k ochrane našej planéty a teda zároveň spomalí vyhynutie mnohých druhov zvierat.

www.planet-lover.com

Dostupnosť: Out Of Stock

KÓD PRODUKTU: 102315