Náušnice BENÁTKY

69,00 

Sme slovenskou značkou, ktorá má francúzsky názov. Inšpiráciu pre naše šperky hľadáme počas cestovanie, spoznávanie nových miest. Tento rok sme pri tvorbe kolekcie CITY WOMAN spomínali práve na tie miesta, ktoré milujeme, v ktorých sme prežili kus života. Preto sme sa rozhodli v jednotlivých šperkoch zhmotniť ženy veľkomiest. Spoločným prvkom v každej kolekcii sú riečne perly. Tie sú pre nás synonymom ženskosti a elegancie. Užite si túto jedinečnú prehliadku. Nájdite sa v nej. Nájdite si svoje mesto. Nájdite tú ženu v ňom.

 

Vždy sa tu vraciam. Na Pontr dell´Academia. Ten výhľad na Canal Grande a po ňom s ľahkosťou sa plaviace masívne gondoly ma nikdy neomrzí. Históriu cítiť v každej uličke tohto mesta a keď na chvíľu zastavím, stíšim sa a započúvam, mám pocit, že dýcha.

 

Náušnice v tejto kolekcii sú zámerne jednoduché. Nemajú na seba pútať pozornosť. Majú byť len akýmsi doplnkom celého setu, ktorý nechá vyniknúť každému šperku v ňom. O to viac sme sa vyhrali s kvalitou. Nádherná riečna perla veľmi vysokej kvality je osadená v striebornom, pozlátenom háčiku, ktorý je zdobený kryštálikom. Je to nadčasový, univerzálny šperk vhodný na denné nosenie, ale aj na výnimočné príležitosti. Tento šperk bol pre Vás vyrobený na Slovensku v limitovanom množstve. Všetky naše šperky balíme do originálnych balení.

 

Dĺžka náušníc: cca 1cm

Dostupnosť: Out Of Stock

KÓD PRODUKTU: 130303 , ,

Ďalšie informácie

FARBA

BIELA, ZLATÁ

Materiál

POZLÁTENÝ KOV, RIEČNA PERLA, SYNTETICKÝ KRYŠTÁL