Náramok PARÍŽ

35,00 

Sme slovenskou značkou, ktorá má francúzsky názov. Inšpiráciu pre naše šperky hľadáme počas cestovanie, spoznávanie nových miest. Tento rok sme pri tvorbe kolekcie CITY WOMAN spomínali práve na tie miesta, ktoré milujeme, v ktorých sme prežili kus života. Preto sme sa rozhodli v jednotlivých šperkoch zhmotniť ženy veľkomiest. Spoločným prvkom v každej kolekcii sú riečne perly. Tie sú pre nás synonymom ženskosti a elegancie. Užite si túto jedinečnú prehliadku. Nájdite sa v nej. Nájdite si svoje mesto. Nájdite tú ženu v ňom.

 

Mesto sa zahaľuje do tmy a my sa ako každý mesiac stretávame na Place des Vosges pri pohári vína. Barom sa nesie náš smiech. Sme neprehliadnuteľné. Keď sme spolu, ale aj každá sama. A to nás spája.

 

Jemný náramok je vyrobený z jemných zlatých komponentov, ktoré sú decentne doplnené o riečne perly sivej farby a visiaci komponent. Náramok je na silikónovej gumičke, vďaka čomu sa pohodlne navlieka a prispôsobí sa zápästiu. Obvod náramku je cca 18 – 20cm. Všetky naše šperky sú vyrábané ručne v limitovaných množstvách. Každý šperk je balený v originálnom balení.

Dostupnosť: Out Of Stock

KÓD PRODUKTU: 135402 , ,

Popis

 

Ďalšie informácie

FARBA

SIVÁ, ZLATÁ

Materiál

KOVOVÝ KOMPONENT OZDOBNÝ, NEHRDZAVEJÚCA OCEĽ – ZLATÁ, RIEČNA PERLA