Náramok NARODENINY z kameňov – akvamarín

39,00 

Kolekcia “NARODENINY” je našou prvou kolekciou, ktorou otvárame rok 2021. Je to kolekcia, ktorá nás bude sprevádzať celým rokom. Veríme v silu a energiu kameňov a práve tie v nej tentokrát hrajú hlavnú rolu. Každý mesiac v roku sa nesie v znamení konkrétneho kameňa. Ten, kto nosí “svoj” kameň so sebou by mal žiť v symbióze s prírodou, ale predovšetkým sám so sebou.
Aby ste ten svoj kameň mohli mať stále pri sebe, snažili sme sa o minimalistický dizajn. Taký, ktorý bude dostatočne zaujímavý samostatne, ale zároveň ním môžete doplniť svoje obľúbené šperky.

Kameňom pre mesiac marec je akvamarín. Má krásnu modrú farbu a okrem iného prináša pokoj, odstraňuje strach a úzkosti, podporuje komunikáciu a podporuje vylučovanie toxínov. Náramok je vyrobený z akvamarínu a dopĺňajú ho kovové komponenty vo farbe ružového zlata. Náramok je skvelým doplnkom k jemnému retiazkovému náramku.
Tento šperk bol pre Vás vyrobený ručne na Slovensku v limitovanom množstve. Všetky naše šperky balíme do originálnych balení.

Dĺžka náramku je cca 18 cm.

Dostupnosť: Out Of Stock

KÓD PRODUKTU: 139902 , ,

Ďalšie informácie

FARBA

BLEDO MODRÁ, RUŽOVÉ ZLATO

Materiál

AKVAMARIN, NEHRDZAVEJÚCA OCEĽ – RUŽOVÉ ZLATO