Náhrdelník LONDÝN

69,00 

Sme slovenskou značkou, ktorá má francúzsky názov. Inšpiráciu pre naše šperky hľadáme počas cestovanie, spoznávanie nových miest. Tento rok sme pri tvorbe kolekcie CITY WOMAN spomínali práve na tie miesta, ktoré milujeme, v ktorých sme prežili kus života. Preto sme sa rozhodli v jednotlivých šperkoch zhmotniť ženy veľkomiest. Spoločným prvkom v každej kolekcii sú riečne perly. Tie sú pre nás synonymom ženskosti a elegancie. Užite si túto jedinečnú prehliadku. Nájdite sa v nej. Nájdite si svoje mesto. Nájdite tú ženu v ňom.

 

Spoza okna pozorujem kvapky dažďa dopadajúce na okno. Je sychravo, ale ja si vychutnávam aj tento moment. … so šálkou horúceho čaju. Čas  sa zastavil. Je to môj čas.

 

Ak máte radi extravagantné a zároveň originálne doplnky, tak tento náhrdelník je vyrobený práve pre Vás! Náhrdelník je z každej strany ukončený mušľou v tvare slzy. Vďaka vysokému lesku sú tieto komponenty neprehliadnuteľné. Tento šperk bol pre Vás vyrobený v limitovanom množstve. Všetky naše šperky balíme do originálnych balení.

 

Obvod obruče: cca 39 cm

Dostupnosť: Out Of Stock

KÓD PRODUKTU: 112601 , ,

Ďalšie informácie

FARBA

SIVÁ, STRIEBORNÁ, TMAVO SIVÁ

Materiál

MUŠĽA, NEHRDZAVEJÚCA OCEĽ – STRIEBORNÁ