Náhrdelník BARCELONA

69,00 

Sme slovenskou značkou, ktorá má francúzsky názov. Inšpiráciu pre naše šperky hľadáme počas cestovanie, spoznávanie nových miest. Tento rok sme pri tvorbe kolekcie CITY WOMAN spomínali práve na tie miesta, ktoré milujeme, v ktorých sme prežili kus života. Preto sme sa rozhodli v jednotlivých šperkoch zhmotniť ženy veľkomiest. Spoločným prvkom v každej kolekcii sú riečne perly. Tie sú pre nás synonymom ženskosti a elegancie. Užite si túto jedinečnú prehliadku. Nájdite sa v nej. Nájdite si svoje mesto. Nájdite tú ženu v ňom.

 

Tu je dovolené všetko. Tancovať s vetrom vo vlasoch. Spievať pri pouličnom umelcovi. Tlieskať hlasno a intenzívne. Tvoriť. Snívať. A meniť svoje sny na realitu. Hlavne nech sú farebné a rôznorodé. Presne ako Gaudiho diela. Toto je BARCELONA.

 

Jemná obruč, ktorá Vám krásne sadne na krk je doplnená farebnými jaspismi. Ich farba a tvar je zvýraznená zlatými guľatými komponentami. Tento šperk bol pre Vás vyrobený na Slovensku v limitovanom množstve. Všetky šperky balíme do originálnych balení.

 

Obvod náhrdelníka: cca 43cm

 

Dostupnosť: Out Of Stock

KÓD PRODUKTU: 112501 , ,

Ďalšie informácie

FARBA

MODRÁ, RUŽOVÁ, ZLATÁ

Materiál

JASPIS, POZLÁTENÝ KOV