O MONDE D’ALEXANDRA

Módny doplnok je ako korenie.
Doladí vás do dokonalosti.

Monde D'Alexandra je nová exkluzívna značka šperkov a doplnkov, určených na denné aj večerné nosenie, či výnimočné príležitosti. Základnou črtou šperkov je ich krásny dizajn, hravosť, kombinovateľnosť, originalita a v neposlednom rade kvalita použitých materiálov.

Značka pracuje s prírodnými materiálmi, ako sú riečne perly, kameň, kryštál, mušle a ďalšie. Veľký dôraz kladie na kvalitu výroby. Šperky Monde D´Alexandra sa vyrábajú malosériovo, v kombinácii s ručnou výrobou. V stálej ponuke nájdete krásne kúsky fashion či vintage náhrdelníkov, náramkov, prsteňov, náušníc a brošní, ktoré sú každoročne rozšírené o exkluzívne limitované kolekcie. Značka Monde D´Alexandra niekoľkokrát ročne pripravuje vlastné kolekcie šperkov, ktoré sú inšpirované krásou a výnimočnosťou ženy, prírodou, ročnými obdobiami, ale aj aktuálnymi fashion trendmi. Portflólio šperkov a bižutérie bude čoskoro rozšírené o luxusné originálne šatky, kabelky a ďalšie nádherné doplnky.

Šperky Monde D'Alexandra nájdete v Bratislave v módnych butikoch značky Donna Rosi, ale aj u ďalších partnerov v rámci Slovenska (Bratislava, Košice, Banská Bystrica, Humenné) a Rakúska.

Close

Cart

Žiadne produkty v košíku.