O MONDE D’ALEXANDRA
Krásne doplnky inšpirované prírodou pre výnimočné ženy

Monde D´Alexandra je slovenská značka doplnkov a šperkov. Našou hlavnou myšlienkou je tvorba klasických, ale aj originálnych limitovaných kolekcií, za ktorými stojí príbeh alebo myšlienka, ktoré chceme odovzdať ďalej ľuďom. Milujeme prírodu a zvieratá. Vážime si a rešpektujeme život. Obdivujeme krásu. Chceme ženám aj skrz krásne doplnky pomôcť nájsť radosť v dennom kolobehu života. Naše kolekcie doplnkov sú inšpirované prírodou, zvieratami, ročnými obdobiami a výnimočnosťou ženy. Zapájame sa do rôznych projektov určených na záchranu zvierat a prírody, a preto aj časť z predaja našich vybraných kolekcií ide do týchto projektov.

Značka Monde D´Alexandra pracuje s prírodnými materiálmi, ako sú drevo, prírodný hodváb a bavlna, riečne perly, rôzne druhy kameňov, kryštál, mušle a ďalšie. Veľký dôraz kladieme na kvalitu výroby. Šperky Monde D´Alexandra sú vyrábané sčasti v zahraničí, veľkú časť výroby sme presunuli aj na Slovensko. Pri výrobe šperkov spolupracujeme so slovenskými výrobcami šperkov, ktorí ich vyrábajú podľa našich vlastných návrhov. Veľa našich doplnkov a šperkov sú ručne vyrábane, resp. prostredníctvom malosériovej výroby v kombinácii s ručnou výrobou. Záleží nám na zachovaní prírody a jej zdrojov, preto naše doplnky sú vyrábane v súlade s eko-systémom výroby. Snažíme sa minimalizovať použitie plastov a ďalších nerozložiteľných materiálov, ktorých odpad poškodzuje životné prostredie. Veľa našich šperkov je recyklovateľných resp. sú vyrobené z recyklovateľných zdrojov.

V našej stálej ponuke nájdete krásne kúsky fashion či vintage doplnkov a šperkov, ktoré sú každoročne rozšírené o exkluzívne limitované kolekcie kabeliek, taštičiek, hodvábnych šatiek, diárov atď.

Základnou črtou doplnkov je ich dizajn, hravosť, kombinovateľnosť, originalita a v neposlednom rade kvalita použitých materiálov.

Za zrodom značky stojí Alexandra Madrova (Harmathova), ktorá sa navrhovaniu doplnkov a šperkov na Slovensku venuje už od roku 2005. Svoj cit a rešpekt k prírode a zvieratám pretavila aj do značky Monde D´Alexandra a viaceré kolekcie sú jej osobným vyjadrením úcty a lásky k prírode.

Doplnky Monde D´Alexandra nájdete v Bratislave v Cubicone (Xoxo), Zin Zin concept store, Donna Rosi, ale aj u ďalších partnerov v rámci Slovenska.

Close

Cart

Žiadne produkty v košíku.