O nás

SLOVENSKÉ DIZAJNOVÉ ŠPERKY

Monde D’Alexandra je slovenská značka doplnkov a šperkov. Našou hlavnou myšlienkou je tvorba klasických, ale aj originálnych limitovaných kolekcií, za ktorými stojí príbeh alebo myšlienka, ktoré chceme odovzdať ďalej ľuďom. Milujeme prírodu a zvieratá. Vážime si a rešpektujeme život. Obdivujeme krásu. Chceme ženám aj skrz krásne doplnky pomôcť nájsť radosť v dennom kolobehu života. Naše kolekcie doplnkov sú inšpirované prírodou, zvieratami, ročnými obdobiami a výnimočnosťou ženy. Zapájame sa do rôznych projektov určených na záchranu zvierat a prírody, a preto aj časť z predaja našich vybraných kolekcií ide do týchto projektov.

Naše kolekcie doplnkov sú inšpirované prírodou, zvieratami, ročnými obdobiami a výnimočnosťou ženy.

IMG_9294
Prírodné materiály

Značka Monde D’Alexandra pracuje s prírodnými materiálmi, ako sú drevo, prírodný hodváb a bavlna, riečne perly, rôzne druhy kameňov, kryštál, mušle a ďalšie. Veľký dôraz kladieme na kvalitu výroby.

FB_9283
Slovenská výroba a dizajn

Šperky Monde D’Alexandra sú vyrábané sčasti v zahraničí, veľkú časť výroby sme presunuli aj na Slovensko. Pri výrobe šperkov spolupracujeme so slovenskými výrobcami šperkov, ktorí ich vyrábajú podľa našich vlastných návrhov.

Marec akvamarín set šperkov
Ručná práca

Veľa našich doplnkov a šperkov sú ručne vyrábane, resp. prostredníctvom malosériovej výroby v kombinácii s ručnou výrobou. Záleží nám na zachovaní prírody a jej zdrojov, preto naše doplnky sú vyrábane v súlade s eko-systémom výroby. Snažíme sa minimalizovať použitie plastov a ďalších nerozložiteľných materiálov, ktorých odpad poškodzuje životné prostredie. Veľa našich šperkov je recyklovateľných resp. sú vyrobené z recyklovateľných zdrojov.

Základnou črtou doplnkov je ich dizajn, hravosť, kombinovateľnosť, originalita a v neposlednom rade kvalita použitých materiálov.

V našej stálej ponuke nájdete krásne kúsky fashion či vintage doplnkov a šperkov, ktoré sú každoročne rozšírené o exkluzívne limitované kolekcie kabeliek, taštičiek, hodvábnych šatiek, diárov atď.

Základnou črtou doplnkov je ich dizajn, hravosť, kombinovateľnosť, originalita a v neposlednom rade kvalita použitých materiálov.

Za zrodom značky stojí Alexandra Madrova (Harmathova), ktorá sa navrhovaniu doplnkov a šperkov na Slovensku venuje už od roku 2005. Svoj cit a rešpekt k prírode a zvieratám pretavila aj do značky Monde D’Alexandra a viaceré kolekcie sú jej osobným vyjadrením úcty a lásky k prírode.

Doplnky Monde D’Alexandra nájdete v Bratislave v Xoxo Cubicon a Xoxo Riazanská, Donna Rosi, Place store ale aj u ďalších partnerov v rámci Slovenska.

Hello world.

This is a sample box, with some sample content in it.