Aké sú možnosti odoslania zásielky

Vážení zákazníci,
vzhľadom k aktuálnej situácii je, až do odvolania, dodacia doba objednávok 7 dní.
Vašu objednávku tiež môžete zaplatiť pohodlne platobnou kartou.

Našim zákazníkom ponúkame dve možnosti doručenia tovaru:

  • osobný odber
    Ak máte záujem o osobný odber Vašej objednávky, radi sa s Vami stretneme v našom showroome, ktorý nájdete v hoteli Double tree by Hilton, Trnavská cesta 27/A v Bratislave. Showroom sa nachádza priamo v lobby hotela.
    Keďže showroom nemá pevne stanovené otváracie hodiny, prosím, dohodnite si s nami stretnutie telefonicky +421 905 986 962.
  • doručenie kuriérom
    Pre Váš komfort a urýchlenie dodania objednávok sú všetky objednávky zasielané výlučne prostredníctvom kuriérskej služby.

Zákazník pri vytváraní objednávky uvedie, aký spôsob platby preferuje.
Doručenie je možné nielen na Slovensko a do okolitých krajín, doručujeme aj v rámci celej EÚ a ostatných krajín sveta.

Ako dlho trvá, kým mi príde objednávka?

O expedícii vašej objednávky našich zákazníkov informujeme e-mailom. Štandardný a zvyčajný čas dodania objednávky je do 48 hodín od podania zásielky.
Kuriér Vás bude kontaktovať v deň doručenia ohľadom upresnenia termínu doručenia (zvyčajne približne 1 – 2 hodiny pred samotným doručením).

Doručenie do okolitých krajín (Česká republika, Rakúsko, Poľsko, Maďarsko) trvá približne 3 – 5 dní. Doba dodania do ostatných krajín sa môže líšiť – podľa krajiny môže byť 3 – 20 dní.

Objednávky sa snažíme odoslať do dvoch pracovných dní.
V ojedinelých prípadoch sa môže spracovanie objednávky predĺžiť, a to najmä pri neúplných alebo nepresných údajoch zadaných pri objednávaní – v takomto prípade vás budeme kontaktovať a po doplnení potrebných informácií bude objednávka spracovaná v štandardnom čase.

Close

Cart

Žiadne produkty v košíku.